Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MOTOCYKLOWA PARADA W WIELUNIU I KONOPNICY [VIDEO]

Amerykańskie harleye, japońskie hondy i yamachy, ale także bliskie sercu jawy i emzetki oraz całe mnóstwo innych ciekawych motocykli. Dwie setki najróżniejszych maszyn można było podziwiać podczas motocyklowej parady, która jest już lipcową tradycją w Wieluniu.

W sobotnie południe w centrum miasta pojawili się uczestnicy zlotu motocyklowego w Konopnicy. Paradę otwierali policjanci drogówki, a motocykliści zaparkowali jak zawsze przed siedzibą starostwa.

W parku można było zobaczyć świetnie odrestaurowaną, legendarną MZKę, a także najsłynniejszy z polskich skuterów czyli popularną osę. Duże wrażenie robił też doskonale zachowany w oryginalnym stanie romet kadet.

Jednym z motocykli które wzbudzały największe zainteresowanie była Honda shadow. Nietrudno było też skłonić jej właściciela do rozmowy. POdonbnie zreszą jak innych wielbicieli motocykli.

Oprócz podziwiania maszyn i rozmów z hobbystami przed starostwem rozegrano konkurencję, w której zadaniem było jak najwolniejsze pokonanie wyznaczonego dystansu.

Po odwiedzinach w Wieluniu, motocykliści wrócili do Konopnicy. Odbywający się po raz siedemnasty zlot trwał nad Wartą od piątku do niedzieli. Organizatorem był jak zawsze klub Husaria Wieluń.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.