Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OSTATNIA ODSŁONA CITY PLAŻY [VIDEO]

Wakacyjny projekt WDK- u czyli City Plaża 2017 definitywnie zakończył się w minioną niedzielę. W zasadzie mógłby trwać całe wakacje, ale na to potrzeba zdecydowanie więcej pieniędzy. Może kiedyś, może za rok.

W ostatnim tygodniu plażowania pod chmurką urzędowały nie tylko dzieci, ale też panie z sekcji plastycznych domu kultury. A muzycznie? Na ogół było ślicznie. W ostatnim tygodniu na scenie z koncertem wystąpił m.in. Artur Szczęsny- kierownik zespołu wokalnego działającego przy WDK- u.

Wcześniej na City Plaży zagrały takie formacje jak: WALCZAK BAND, FLASH CREEP, ZESPÓŁ Z NAZWĄ, ODWILŻ, AFTER WORK, SULFURIC i wielu wielu innych. Stacja TVK WSM z City Plażą pożegna się znacznie później. Na naszej antenie będziemy prezentować obszerne fragmenty najciekawszych koncertów.

W najbliższy weekend zaraz po Temacie Tygodnia pokażemy koncert wieluńskiej formacji Gwiazdy po Osiemnastej. Przypominamy także o kinie na kocyku. Zawsze w piątek o 21.00 przed budynkiem domu kultury.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.