Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA GROŹNE ZDARZENIA W BAŁTYK GAZIE [VIDEO]

Wiele ton zmagazynowanego gazu, zakład podwyższonego ryzyka, to w zasadzie wystarczy, aby na terenie firmy Bałtyk Gaz odbyły się strażackie ćwiczenia. Zawsze na poważnie, zawsze z dokładnym scenariuszem akcji, a w tej firmie już po raz drugi.

Scenariusz strażackich ćwiczeń, które w takim wymiarze wieluńska KP PSP zorganizowała w tym roku po raz pierwszy zakładał dwa groźne zdarzenia do których doszło na terenie firmy.

Oczywiście tak jak w poprzednich ćwiczeniach zawodowi strażacy w trakcie ćwiczeń wspomagani byli przez ich kolegów z jednostek OSP. Także i ci strażacy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i sprzętem, dzieki któremu czasem na miejscu zdarzenia są pierwsi i natychmiast muszą wkraczać do akcji.

Ćwiczenia obserwowały nie tylko lokalne media, ale też władze powiatu i szefowie wieluńskich firm. Być może w kolejnych latach właśnie w tych miejscach, a mamy tu  na mysli choćby wieluński szpital, odbędą się kolejne strażackie ćwiczenia.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.