Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW [VIDEO]

Łódzka Anilana zwyciężyła w hali WOSiR w turnieju o puchar prezesa MKS-u. W zmaganiach uczestniczyli chłopcy z rocznika 2004 i młodsi. Drużyna z miasta włókniarzy zwyciężyła zasłużenie, gdyż wygrała wszystkie trzy mecze w dość wyrównanej rywalizacji, choć zespół gospodarzy nie wygrał żadnego spotkania, udało mu się zająć trzecie, a nie czwarte miejsce.

Podopieczni Tomasza Derbisa wyprzedzili SPR Bór Oborniki Śląskie, gdyż po remisie 9:9 w bezpośrednim spotkaniu okazali się minimalnie lepszym bilansem bramkowym: minus dwanaście przy minus trzynaście rywali z Obornik.

Z kolei drugie miejsce zajął UKS Forza (czytaj FORCA!) Wrocław. Poza pucharami dla drużyn, organizatorzy przyznali nagrody dla najlepszych zawodników w każdym zespole. W MKS-ie wyróżnienie odebrał właśnie nasz rozmówca - Szymon Kucharski.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.