Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODSUMOWALI SPORTOWE ZMAGANIA [VIDEO]

Po raz ostatni spotkali się w hali WOSiR-u uczestnicy piętnastej edycji Wieluńskiej Ligi Siatkówki. O podsumowanie sezonu 2016/2017 poprosiliśmy koordynatora i organizatora zmagań siatkarzy amatorów. Jak się okazało, drużyna z Kątów w gminie Czarnożyły i tym razem okazała się najlepsza.

Zwyciężyła w rewanżu z STPS Skomlin 3:1, a ponieważ pierwsze spotkania wygrała 3:2, po raz drugi z rzędu mogła cieszyć się z tytułu mistrzowskiego. Warto dodać, że w najważniejszym meczu sezonu w obu zespołach zabrakło najlepszych zawodników.

W Skomlinie nie było Bartosza Macurka. Z kolei w Kątach cały mecz w kwadracie dla rezerwowych spędził Tomasz Białek. Na szczęście nie przeszkodziło mu to podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kończącego się sezonu WLS. W hali WOSiR rozegrano również spotkania o pozostałe miejsca.

Brązowe medale wywalczył najstarszy w stawce Oknobud Cztery Koła Gaz, który pokonał Martex Dzietrzkowice 3:1, zwyciężając również w złotym secie. Ponadto w rywalizacji o piątą lokatę KS Sokolniki okazał się lepszy od Auto Centrum Apanasiewicz.

Z kolei Latakia wygrała z AS Walaszek Ochędzyn dwumecz, którego stawką była siódma pozycja. Ostatnim akordem tegorocznego sezonu Wieluńskiej Ligi Siatkówki, będzie turniej, który w sobotę 13 maja odbędzie się w hali WOSiR-u.

Od godz. 15-ej o puchar prezesa KS Siatkarza Wieluń walczyć będą drużyny amatorskie z Wielunia, Oleśnicy, Pajęczna i Ostrzeszowa. Ponadto na koniec zawodów zostanie rozegrane spotkanie przyjaźni KS Siatkarz Wieluń – PKPS Siatkarz Bierutów promujące wrześniowe wydarzenie Giganci Siatkówki.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.