Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAGRALI SPECJALNIE DLA NICH [VIDEO]

Klub Radnych Miejskich Sport - Zdrowie - Edukacja wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5 w Wieluniu  zorganizował III Charytatywny Turnieju Piłki Nożnej. Celem turnieju była zbiórka pieniędzy na dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Wieluniu.

Wspomniana impreza to także integracja społeczności firm z terenu Gminy Wieluń i Powiatu Wieluńskiego oraz dostarczenie radości ze współzawodnictwa sportowego.

W turnieju udział wzięły drużyny Wietonu, Korony, Sympatyków piłki nożnej, Policji, Straży, Frankomaxu, firmy Paliwa Świątek i Cesarz Meble Nieruchomości.



Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.