Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ DEDYKUJE DZIECIOM [VIDEO]

Na spotkanie autorskie w ramach Tygodnia Bibliotek przyjechała do Wielunia Justyna Bednarek pisarka książek dla dzieci. Książka "W to mi graj!” to mini biografie znanych kompozytorów oraz opowieść o fascynacji muzyką i jej drobnych przejawach w naszym życiu.

Pisarka próbowała dowiedzieć się, jakiej muzyki dzieci słuchają, co im się podoba w muzyce i zachęcała do tego, by sięgały czasem po nieco poważniejsze utwory, które nie są zwykle pierwszym wyborem młodych melomanów.

Ponadto dzieci żywo dyskutowały na temat sowich upodobań literackich i ulubionych bohaterów. Podczas spotkania dzieci słuchały fragmentów muzyki poważnej i opowiadały o tym, jakie mają wyobrażenia.

Na dłuższą relację ze spotkania z pisarką Justyną Bednarek zapraszamy do TVK WSM w najbliższy weekend.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.