Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODRÓŻNICZKA Z KRWI I KOŚCI [VIDEO]

Miłą niespodzianką z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowaną dla mieszkańców naszego miasta było spotkanie z globtroterką, dziennikarką Marzeną Filipczak. Na spotkaniu Marzena Filipczak bardzo barwnie opowiadała o tym wszystkim, co widziała i co przeżyła w czasie długiej podróży po Azji.

Wspominała ludzi i niezwykłe przygody, a pokaz zdjęć sprawił, że uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko posłuchać opowieści o egzotycznych miejscach i zdarzeniach z  wyprawy, ale również je zobaczyć.

Globtroterka podróżuje zwykle samotnie, wybiera miejsca, które ją interesują.  O życiu krajów odwiedzonych przez nią, dowiedziała się praktycznie wszystkiego. Zwiedziła Indie, Malezję, Tajlandię, Wietnam, Kambodże.

Marzena Filipczak jest autorką wielu poradników i książek podróżniczych, m. in. „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”, „Lecę dalej. Tanie podniebne podróże.” oraz „Między światami.”

Na dłuższą relację ze spotkania z podróżniczką zapraszamy w ten weekend do Kulturalnej TVK.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.