Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODNIEBNE LOTY NIEBANALNYCH MODELI [VIDEO]

Druga edycja samolotowej bitwy o Wieluń podobnie jak pierwsza rozegrała się na miejskim stadionie. Sobota 6 maja była zatem doskonałą okazją do podziwiania półmakiet samolotów latających w czasie I i II wojny światowej.

Samolotowa impreza w której wzięło udział 20 pilotów odbyła się w ramach zawodów z cyklu "Pucharu Polski ESA AIRCOMBAT”. W trakcie zawodów dochodziło rzecz jasna też do kolizji.

Piloci samolotów potrafili jednak błyskawicznie naprawiać modele, które ponownie wracały do gry, bowiem każda sekunda lotu również była punktowana. Oczywiście dla każdego z uczestników jego model jest najważniejszy, najpiękniejszy, ale czasem też najdziwniejszy.

Emocje udzielały się nie tylko zawodnikom, ale również widzom, którzy przyszli na stadion podziwiać walki modeli samolotów. Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Wieluniu, Wieluński Dom Kultury, Aircombat Polska i 161 Eskadra Myśliwska z Łodzi.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.