Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWA „SYRENA” NIE PÓJDZIE W OBCE RĘCE [VIDEO]

Zainstalowanie w sali widowiskowej nowej Syreny 316 nowych, czerwonych foteli, które miało miejsce w minionym miesiącu uczyniło tę wieloletnią i zarazem kosztowną inwestycję wreszcie kompletną. Czas zatem pomyśleć o organizacji pracy jednostki.

Doskonałą okazją do tego była ostatnia sesja Rady Miejskiej, na której dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury Elżbieta Kalińska przedstawiła najważniejsze założenia funkcjonowania obiektu. Kino nie pójdzie w obce ręce. To bardzo ważna informacja.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom włodarza miasta, obiektem zarządzać będzie jednak miasto, a nie zewnętrzny oparator. Choć obiekt jest praktycznie gotowy do organizacji masowych, artystycznych imprez brakuje jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy.

Chodzi oczywiście o kino w kinie. Takowe jak deklaruje burmistrz będzie, bo będzie zakupiony projektor do wyświetlania filmów. Teraz pozostaje jeszcze kwestia technicznych odbiorów przebudowanego obiektu oraz obsady kadrowej kina włącznie z jego kierownikiem.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.