Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

STRACHY NA LACHY, KUKULSKA I MARGARET [VIDEO]

Kolejna edycja Dni Wielunia podobnie jak ta sprzed roku odbędzie się w Parku Żwirki i Wigury. Komentarze po ubiegłorocznej imprezie w tym miejscu nie były może krytyczne, ale martwiono się przede wszystkim stanem parkowych trawników.

Te rzeczywiście nieco ucierpiały. Udało się jednak je odnowić, a impreza miała charakter rodzinnego pikniku. Nie inaczej będzie i tym razem, choć organizator imprezy WDK wprowadzi niewielkie zmiany. Koncertowy weekend 17 i 18 czerwca poprzedzą dwie imprezy w Wieluńskim Domu Kultury.

I tak 16 czerwca w piątek ok godz. 18:00 odbędzie się Wieluńskie Rockowisko, natomiast 4 godziny później, czyli o 22:00 dom kultury proponuje Uliczny Teatr Ognia "Violet" - Teatr Nam-Tara, który wystąpi oczywiście przed budynkiem WDK.

Dni Wielunia 2017.

sobota 17.06.2017 r.
ok godz. 13:00 - Wieluńska Scena Artystyczna - Przegląd Twórczości
Różnej Wielunian
ok godz. 19:00 - Elektryczne Gitary
ok godz. 21:00 - Natalia Kukulska

niedziela 18.06.2017 r.
ok godz. 13:00 - Wieluński Dom Kultury Prezentacje Warsztatów
Artystycznych
ok godz. 19:00 - Strachy na Lachy
ok. godz. 21:00 – Margaret

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.