Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI [VIDEO]

Uroczyste obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja tak jak w poprzednich latach rozpoczęły się od specjalnej mszy świętej w kościele NNMP.  Wzięły w niej udział władze miasta i powiatu, ale rzecz jasna również mieszkańcy Wielunia.

Po mszy władze miasta i powiatu okolicznościowe wiązanki kwiatów złożyły pod pomnikiem św. Jana Pawła II a następnie 3- majowy pochód przemaszerował na Plac Kazimierza Wielkiego, gdzie pod Rratuszem odbyła się druga, oficjalna część uroczystości z okolicznościowymi przemówieniami.

Ostatnim akcentem obchodów 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja było złożenie przez władze miasta, powiatu i zaproszonych gości okolicznościowych wiązanek kwiatów pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.