Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZATAŃCZYLI CZACZĘ, SAMBĘ BRAZYLIJSKĄ I ZUMBĘ [VIDEO]

II Festiwal Tańca Towarzyskiego zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu i Studio Tańca i Fitnes Body Design okazał się bardzo udaną imprezą. Hala WOSiR, gdzie po raz pierwszy zorganizowano tę taneczną imprezę wypełniła się po brzegi kibicującymi rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi występujących.

Organizatorzy zadbali o odpowiednią dekorację sceny tanecznej, muzykę oraz stroje występujących, które wywarły bardzo pozytywne wrażenie. W pokazach wystąpiło ponad 100 uczestników. Dzieci podzielono na grupy wiekowe: 6-7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat i 12-13 lat.

Wszyscy uczestnicy mieli okazję zaprezentować się tańcząc walca angielskiego, czaczę, brazylijską sambę oraz poleczkę. Młodzi debiutanci niezwykle skupieni podczas tańca, starali się jak najpiękniej pokazać swoje umiejętności. Dodatkową atrakcją były taneczne niespodzianki: tym razem wystąpiła grupa zumby i hip- hopu.

Zaprezentowano również pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu profesjonalnej pary tanecznej Huberta Krysztofińskiego i Pauliny Paproty. Na parkiecie można również doskonale prezentować się bez partnera co udowodniła  swoim występem dorosła grupa latino solo z Body Design.

Rafał Janecki, trener tańca towarzyskiego posiadający najwyższą klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim, pomysłodawca imprezy zadbał o to by w tym roku poziom taneczny był jeszcze wyższy niż w poprzednim.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl