Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEDĄ POMAGAĆ OSOBOM W JESIENI ŻYCIA [VIDEO]

Rada Seniorów, która powstała pod koniec minionego roku zatwierdzona uchwałą Rady Miejskiej ma już za sobą kilka spotkań. W jej skład wchodzi 11 członków. Temu gremium przewodniczy Czesław Chudy, zaś jego zastępcą został Wlodzimierz Kałczak.

Ludzi starszych jak wiadomo będzie coraz więcej, więc zasadność powstania takiego właśnie ciała jest oczywista. Rada będzie pomagać w rozwiązywaniu szeregu problemów, które mają osoby w jesieni życia.

Pierwsze postulaty już są. Członkowie rady myślą też o dużej imprezie kulturalnej, która miałaby się odbyć z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora. A taki właśnie dzień wypada 1 października. Rada ma także szereg innych planów i pomysłów na swoją działalność.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl