Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

INWESTYCJA ZA 12 MILIONÓW [VIDEO]

Mnóstwo kabli i specjalistycznych urządzeń- tak wygląda wnętrze nowej hali firmy produkcyjno- handlowej JB, podmiotu ściśle związanego z firmą Centrum Elektryczne „Ania”, której uroczyste otwarcie miało miejsce 8 kwietnia. Budowa obiektu choć niezbyt długa jak wiadomo wzbudzała wiele emocji.

Ich autorami byli w szczególności mieszkańcy domków jednorodzinnych sąsiadujących z halą zlokalizowaną przy ul. Sybiraków. Inwestycja została jednak sfinalizowana, a jej uroczysta inauguracja była okazją do pochwalenia się przez szefostwo Centrum Elektrycznego „Ania” i firmy JB całym przedsięwzięciem.

Dwukondygnacyjna hala ma 2600 m 2, została zbudowana w niecały rok kosztem 12 mln złotych. Urządzenia w niej zainstalowane kosztują ok. 3 mln złotych. Z czego 1,5 mln to dofinansowanie ze środków unijnych.

Na uroczystej inauguracji nowej hali nie moglo rzecz jasna zabraknąć władz miasta i powiatu, radnych, ale też wicewojewody łódzkiego. Kluczowym elementem było uroczyste przecięcie wstęgi. Nie zabrakło też innych wystąpień, gratulacji, prezentów i wzruszających momentów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl