Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEŃ OTWARTY W SKARBÓWCE

Sobota 16 kwietnia to Dzień Otwarty w wieluńskim Urzędzie Skarbowym. Pracownicy placówki czynnej tego dnia w godzinach od 9.00 do 13.00 będą m.in. pomagać i udzielać informacji o sposobie wypełniania zeznań rocznych. Z pomocą pracownika, podatnicy będą mogli przesłać zeznanie podatkowe za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl.

Skarbówka przypomina także o trwającej Loterii Paragonowej. Konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych- to trzecia premiowana branża w loterii.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej- Opla Insigni, należy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 roku zarejestrować na stronie loterii paragon foskalny za minimum 10zł w premiowanej branży.

18 kwietnia 2016 roku odbędzie się drugie losowanie nagrody specjalnej w Narodowej Loterii Paragonowej, spośród paragonów fiskalnych zgłoszonych w pierwszym kwartale 2016 roku z branży „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna”.

Polacy zarejstrowali ponad 350 tysięcy takich paragonów fiskalnych. W każdym miesiącu trwania loterii odbywa się losowanie Opla Astry i tabletów, w którym biorą udział wszystkie paragony zarejestrowanie w danym miesiącu, za zakupy towarów
lub usług, na kwotę co najmniej 10 zł.

Wyniki losowań publikowane są w dniu losowania w zakładce Wyniki na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl, a pozostałe terminy losowań można znaleźć w Kalendarium losowań. Wszystkie nagrody w Loterii są zwolnione z podatku.