Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEŃ OTWARTY W SKARBÓWCE

Sobota 16 kwietnia to Dzień Otwarty w wieluńskim Urzędzie Skarbowym. Pracownicy placówki czynnej tego dnia w godzinach od 9.00 do 13.00 będą m.in. pomagać i udzielać informacji o sposobie wypełniania zeznań rocznych. Z pomocą pracownika, podatnicy będą mogli przesłać zeznanie podatkowe za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl.

Skarbówka przypomina także o trwającej Loterii Paragonowej. Konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych- to trzecia premiowana branża w loterii.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej- Opla Insigni, należy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 roku zarejestrować na stronie loterii paragon foskalny za minimum 10zł w premiowanej branży.

18 kwietnia 2016 roku odbędzie się drugie losowanie nagrody specjalnej w Narodowej Loterii Paragonowej, spośród paragonów fiskalnych zgłoszonych w pierwszym kwartale 2016 roku z branży „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna”.

Polacy zarejstrowali ponad 350 tysięcy takich paragonów fiskalnych. W każdym miesiącu trwania loterii odbywa się losowanie Opla Astry i tabletów, w którym biorą udział wszystkie paragony zarejestrowanie w danym miesiącu, za zakupy towarów
lub usług, na kwotę co najmniej 10 zł.

Wyniki losowań publikowane są w dniu losowania w zakładce Wyniki na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl, a pozostałe terminy losowań można znaleźć w Kalendarium losowań. Wszystkie nagrody w Loterii są zwolnione z podatku.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl