Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ AMBITNE PLANY NA WIOSNĘ I LATO [VIDEO]

Wieluński Dom Kultury po niewątliwym sukcesie jakim okazały się dwudniowie i pierwsze zarazem warsztaty wielkanocne pod nazwą Ludomaniak nie spoczywa na laurach. Szefowa placówki Elżbieta Kalińska zapowiada nowe imperzy,w tym wiele wydarzeń plenerowych przygotowanych choćby z okazji majowego weekendu i Święta Flagi.

Życiem tętnić będzie również okalający dom kultury park Żwirki i Wigury. Artystyczne przedsięwzięcia będą się tutaj toczyć przede wszystkim późną wiosną i latem. Podobnie jak w minionym roku będzie też kino na kocyku.

Na razie tylko takie, bowiem jak wiemy kino Syrena nie będzie jeszcze wyświetlać filmów,  choć WDK i miasto robią wszystko, aby doprowadzić do jak najszybszego jego otwarcia. Trzeba będzie jednak najpierw wymienić wadliwą wylewkę na dużej sali, o czym już informowaliśmy.

Warto więc zaglądać do WDK. Oj będzie się działo jakby powiedział szef orkiestry Jurek Owsiak.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl