Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CZEKA ICH JESZCZE ROK INTENSYWNEJ PRACY [VIDEO]

Zimowa przerwa w budowie obwodnicy Wielunia- zaplanowana zresztą w oficjalnym  kontrakcie z firmą, która ją wykonuje praktycznie w żaden sposób nie wpłynęła na całokształt inwestycji. Prace ponownie idą pełną parą i jak mówi nam Bogusław Orzeł- kierownik wieluńskiego rejonu GDDKiA w Łodzi inwestycja jest na półmetku, a zaawansowanie prac przekroczyło już 50%.

Budowa tego jakże ważnego szlaku kosztować będzie w granicach 180 mln złotych, ale już teraz wiadomo, że koszty nieznacznie wzrosną, a to z powodu wymiany gruntów w strefie oddziaływania przeki Pysznej. W tej chwili wykonana jest większość nasypów, część podbudów.
Na niektórych odcinkach jest i bitumiczna podbudowa. Codziennie na terenie przyszłej obwodnicy pracuje ponad 160 osób, oraz 60 kilka jednostek transportowo- sprzętowych. Obwodnica rzecz jasna ma wyeliminować ruch ciężkich aut na trasie Wrocław- Warszawa.

Widać to już zresztą teraz. Nie tylko z powodu otwartej w ubiegłym roku trasy S-8. Nieoficjalne jeszcze dane z wykonanego w ubiegłym roku pomiaru ruchu przez dyrekcję dróg krajowych wynika, że znacznie zmniejszył się ruch na starej Ósemce- o. ok. 2-3 tys. pojazdów na dobę. Wzrósł za to na drogach krajowych nr 45 i 43.

Obwodnica zgodnie z zapowiedziami wykonawcy oraz GDDKiA ma być oddana do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku. Najpewniej pod koniec marca.  

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl