Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BEZPIECZEŃSTWIE I DZIELNYCH POLICJANTACH [VIDEO]

Choć radni powiatowi na ostatniej sesji zajmowali się w głównej mierze sprawami wieluńskiego szpitala, to znaleźli również czas na inne zagadanienia. A mówiono między innymi o bezpieczeństwie naszym codziennym. Podległe powiatowi jednostki straży pożarnej i policji zdały sprawozdanie ze swojej działalności.

Na początek straż pożarna. Nasza komenda powiatowa odnotowała w zeszłym roku wzrost zdarzeń. Z czego to wynika dociekała radna Grażyna Ryczyńska, a odpowiadał szef wieluńskich strażaków. Zwrócono również uwagę na powracający każdego roku o tej porze problem wypalania traw.

To niestety dość powszechne każdej wiosny zajecie szybko może nam wymknąć się spod kontroli i doprowadzić to tragicznych w skutkach zdarzeń. A teraz czas na policję. Powrócił m.in. temat kradzież samochodów i handlu narkotykami. Radni dostrzegli też prestiżowe wyróżnienie dla dwóch wieluńskich stróżów prawa.

Podczas niedawnej uroczystości w MSWiA Krzyżami Zasługi za Dzielność- odznaczeniami nadanymi przez Prezydenta Andrzeja Dudę zostali wyróżnieni zostali dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu sierżant sztabowy Damian Pęcherz oraz sierż. Damian Grobelny.

Obydwaj panowie w styczniu ubiegłego roku pomogli w ewakuacji kilku osób z płonącego budynku w Wieluniu przy ul. Młodzieżowej, ratując wyniesionym z pożaru życie. Odznaczenia wręczyl policjantom sam szef resortu- minister Mariusz Błaszczak.

Krzyż Zasługi za Dzielność został ustanowiony w roku 1928 przez Prezydenta RP Ignacego Mościckiego. Odznaczenie nadawane jest między innymi funkcjonariuszom Policji i Straży Pożarnej za czyny popełnione w specjalnie ciężkich warunkach.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl