Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z BYŁYM FRONTMANEM GENESIS NA CZELE

Do Dni Wielunia 2016 jeszcze sporo czasu, lecz już teraz wiadomo oficjalnie jacy artyści przyjadą w tym roku do naszego miasta na dwudniową imprezę, która odbędzie się w drugi weekend czerwca, czyli w dniach 11-12.06.2016 roku.

W sobotę mieszkańcy Gminy Wieluń oraz goście będą mieli okazję zapoznać się z twórczością wieluńskich kapel, wśród których usłyszymy m. in. zespół Tadeusza Nic Nie Rusza, która w tym roku zagra wraz z 28 osobowym, młodzieżowym Big Bandem z Gimnazjum w niemieckim Ochtrup.

Wystapi również Old Traditional Jazz- chluba Wielunia w nurcie jazzu klasycznego, oraz formacje Walczak Band i Co z Tego, grające muzykę rokową, w tym covery największych przebojów. Wieczorem zagrają gwiazdy zarówno sceny polskiej, jak światowej.

Jako pierwszy wystąpi Ray Wilson z legendarnego brytyjskiego zespołu GENESIS, którego koncert będzie niepowtarzalną okazją do usłyszenia na żywo największych przebojów klasyki rocka takich jak „Mama”, „Jesus he knows me”, „I can’t dance”, „Hold on my hart”, „Home by the sea” czy „No son of mine”.

Następnie zaprezentuje się polska kapela rockowa Luxtorpeda, z Robertem Friedrichem na czele. Gratką dla fanów muzyki klubowej i dyskotekowej będzie z kolei nocna zabawa, którą poprowadzą znani DJ’ e Kalwi&Remi z show - Robot Led Show, które swoją premierę miało na Eska Music Awards 2015.

Z kolei niedziela obfitować będzie w różnorakie atrakcje od występu kabaretu Jurki, poprzez transmisję meczu Polska- Irlandia Północna z komentatorem na żywo, występ Mrozu- gwiazdy muzyki pop z domieszką R&B, znanego chociażby z przeboju „Nic do stracenia”, a skończywszy na koncercie gwiazdy wieczoru zespołu Zakopower-  „folkowej duszy w rokowym ciele” z Sebastianem Karpielem Bułecką na czele.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl