Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

STWORZYŁA WIELE NOWYCH OBRAZÓW I GRAFIK [VIDEO]

W miejskiej bibliotece otwarto wystawę obrazów “Soul flight” Eleny Mirzajewej. Na ekspozycji można podziwiać prawie 40 prac. Elena Mirzajewa urodziła się w Taszkiencie stolicy Uzbekistanu. Jako repatriantka przyjechała do Polski w 2011 r. Jej dziadek Józef Dąbek mieszkał w Wieluniu.

Został odznaczony srebrnym krzyżem zasługi za działalność żołnierską. Artystka malarka z wykształcenia jest również ilustratorką, projektantką scenografii   i dekoratorką. Studiowała m. in. na Akademii Sztuk Pięknych w Taszkiencie.

 Podczas spotkania w czytelni biblioteki można było nie tylko obejrzeć obrazy artystki, ale także posłuchać spektaklu muzycznego “Wiersze na operę i perkusję” w wykonaniu Iwony Karbowskiej i Przemysława Borowieckiego.

Obecnie Elena Mirzajewa pracuje nad książką, którą zamierza wydać jeszcze w tym roku. Obszerna realcja z tego wydarzenia już w ten weekend w naszym magazynie KULTURALNA TVK. Gorąco polecamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl