Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JURY NIE MIAŁO ŁATWEGO ZADANIA [VIDEO]

Międzypowiatowy Konkurs recytatorski to już tradycja w Gimnazjum nr 1. W XIII edycji imprezy  wzięło udział 41 uczniów: 20 ze szkół podstawowych i 21 z gimnazjów. Tym razem recytowano wiersze księdza Jana Twardowskiego.

Wśród uczestników znaleźli się  uczniowie z Bieniądzic, Gaszyna, Dzietrznik, Kurowa, Masłowic, Skomlina, Rudy, Łubnic, Osjakowa, Białej, Ostrówka, Konopnicy oraz  z podstawówek i gimnazjów z Wielunia. Jury nie miało łatwego zadania więc podczas przerwy potrzebnej na ustalenie ostatecznych wyników konkursu w programie artystycznym wystąpili uczniowie gimnazjum im, Kazimierza Wielkiego.

W gronie zawodników ze szkół podstawowych najlepiej zaprezentowały się:
Olimpia Bartos z SP Bieniądzice - I miejsce
Aleksandra Płatek ze Szkoły Podstawowej nr 2 -  II miejsce
Artur Kałużny z Masłowic - III miejsce

Wyróżnienia otrzymali: Paweł Ciupa (Sieniec), Aleksandra Krysiak (Gaszyn), Oliwia Kubska (Skomlin), Weronika Sekieta (Szkoła Podstawowa nr 5)
W kategorii gimnazjów I miejsce zdobyła Marcelina Woszczalska z Gimnazjum nr 1. II miejsce – Sandra Stochmiałek z gimnazjum w Dzietrznikach i III  Piotr Leszczyński z Białej.

Wyróżniono: Celinę Eichstaedt (SPSK w Wieluniu), Kamilę Krawczyk (Gimnazjum nr 1), Bartosza Okolewskiego (Osjaków)
Konkurs przygotowały polonistki z wieluńskiej jedynki: Agnieszka Dawid i Małgorzata Kaja – Mordaka.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl