Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZREMISOWALI PO EMOCJONUJĄCEJ WALCE [VIDEO]

Prawdziwym horrorem uraczyli w przedświąteczną Wielką Sobotę swoich wiernych kibiców piłkarze Wieluńskiego Klubu Sportowego. Pierwsza połowa meczu z liderującym w klasie okręgowej MUKS Bałucz potwierdziła wyższość gości, którzy 10 minut przed przerwą objęli prowadzenie po strzale Krzysztofa Cichosza.

Przez ponad pół godziny 2. połowy goście zamierzali jak najmniejszym nakładem sił dowieźć zwycięstwo do końca, ale ich minimalizm został ukarany w 80 minucie. Widząc, że nie taki diabeł straszny, gospodarze śmielej zaatakowali i po jednej z ich akcji obrońca MUKS ratował się faulem w polu karnym, po którym “jedenastkę” pewnie wykorzystał Robert Matusiak.

Wyrównanie spowodowało, że goście musieli się bardziej odkryć, a na to tylko czekali podopieczni Arkadiusza Tomczyka, którzy raz za razem przeprowadzali groźne kontry i po jednej z nich Hubert Żuraw strzelił gola dającego WKS-owi prowadzenie 2:1.

Od tego momentu gra toczyła się praktycznie na połowie wielunian, których jeden z obrońców w ostatniej - czwartej minucie doliczonego czasu w zamieszaniu podbramkowym umyślnie dotknął piłki ręką.

Piotr Burski wykonał karnego niczym Anton Panenka w 1976 r., ale jego zamiary wyczuł Pawełczyk i odbił zmierzającą pod poprzeczkę futbolówkę. Niestety, dobiegł do niej Burski, który strzelając 39. gola w sezonie wyrównał na 2:2.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl