Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPŁACĄ GIGANTYCZNE ODSZKODOWANIE [VIDEO]

Ostatnia sesja Rady Powiatu została zdecydowanie zdominiowana przez sprawy dotyczące wieluńskiego szpitala, a w zasadzie jedną, szalenie ważną. Chodzi o gigantyczne jak na warunki powiatowej lecznicy i zresztą każdego chyba szpitala odszkodowanie finansowe z tytułu błędu lekarskiego w wysokości 1mln 200 tys. złotych.

Odszkodowanie dotyczy zdarzenia, które miało miejsce na wieluńskiej porodówce w 2013 roku. W wyniku komplikacji podczas porodu na świat przyszedł chłopiec u którego stwierdzono czterokończynowe porażenie mózgowe.

Odszkodowanie w wyniku zawartej ugody pomiędzy szpitalem a pełnomocnikiem rodziców dziecka jest naprawdę spore. Podczas sesji wywiązała się naturalnie dyskusja podczas której próbowano między innymi ustalić czy zarząd powiatu wiedział o całej sprawie, zawartej ugodzie no i rzecz jasna tak gigantycznym odszkodowaniu.

Nieobecna na sesji szefowa szpitala Bożena Łaz ma wytlumaczyć się radnym z całego zdarzenia na następnej sesji Rady Powiatu pod koniec kwietnia. Padło też pytanie czy w świetle zaistniałej sytuacji zarząd powiatu ma w dalszym ciągu pełne zaufanie do dyrekcji SP ZOZ.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl