Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LICZYŁ SIĘ UDZIAŁ, A NIE ZWYCIĘSTWO [VIDEO]

W Wieluńskim klubie Black już po raz siódmy zorganizowano Turniej Olimpiad Specjalnych w bowlingu. W kręgle grali reprezentanci klubów Olimpiad Specjalnych, m.in. z  Sieradza, Łasku, Zduńskiej Woli, Bełchatowa i Łodzi.

Turniej był jak zawsze okazją do spotkania zawodników i ich opiekunów z różnych środowisk. Mimo że liczył się  przede wszystkim udział, a nie zwycięstwo, to zawody rozpoczęły się od eliminacji, a po przerwie na posiłek rozegrano finał.  Dla niektórych było to dopiero pierwsze spotkanie z kręglami, więć każdy  udany rzut był nagradzany oklaskami.

Przypomnijmy, że Jeden z zawodników z Zespołu  Szkół Specjalnych w Wieluniu, Mateusz Kaczmarek w ubiegłym roku reprezentował z sukcesem nasz kraj w bowlingu na  Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl