Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIESZĄ SIĘ ŻYCIEM, DUŻO PODRÓŻUJĄ [VIDEO]

Krótko po miłej uroczystości z okazji Dnia Kobiet wieluńscy emeryci znów się spotkali, choc może nie w tak licznym gronie. W każdym razie zebranie członków organizacji było jak zawsze okazją do podsumowania minionego roku działalności. Działalności dodajmy bardzo bogatej, obfitującej w wiele wyjazdów turystycznych i wycieczek.

Czesław Chudy- przewodniczący rejonowego oddziału PZEiR w Wieluniu cieszy się. że wieluński emeryt przynajmniej ten należący do organizacji to emeryt aktywny, który nie siedzi w domu, ale często korzysta z dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą przynależność do związku.

Plany na 2016 rok naturalnie są i podobnie jak w poprzednich latach są bardzo ambitne. Czesław Chudy bardzo gorąco zaprasza świeżo upieczonych emerytów do wstąpienia w szeregi organizacji. Organizacji pomagającej emerytom, ale też organizującej im wolny czas.

Seniorzy chętnie też korzystają z Wieluńskiej Karty Seniora 65+ programu, który ma na celu min. zwiększenie dostępności do dóbr kultury, sportu i rekreacji, oświaty, transportu zbiorowego poprzez specjalny system ulg, zwolnień i preferencji.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl