Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ROZGROMILI RYWALA [VIDEO]

W 19. kolejce drugiej ligi piłki ręcznej wieluński MKS odniósł 10. zwycięstwo z rzędu, gromiąc Czarnych Regimin 41:22. O rozmiarach wygranej gospodarzy w dużej mierze zadecydował koniec pierwszej i początek drugiej połowy. Dla przykładu w 20. minucie podopieczni Tomasza Derbisa prowadzili zaledwie 14:12. A co było później?

Kwadrans po przerwie było już 28:15 dla MKS-u. Choć o tym nie myśleli, wielunianie zdobyli 41 bramek w ostatnim meczu w Wieluniu przed 41. urodzinami swojego szkoleniowca.

Lepszym prezentem będzie jednak wygranie trzech najbliższych meczów: 19 marca w Warszawie z AZS Uniwersytet Warszawski, który jest w tabeli szósty, 2 kwietnia w Sierpcu z trzecim w grupie trzeciej Mazurem i 9 kwietnia w Wieluniu z zajmującą czwartą lokatę Anilaną Łódź.

W najciekawszym meczu kolejki AZS AWF Biała Podlaska wygrał u siebie z AZS UW 25:24 i mając w dalszym ciągu do rozegrania zaległy mecz z Anilaną nadal traci do liderującego MKS-u 2 punkty.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl