Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELKANOCNE KLIMATY W WDK

Dziś i jutro w podwojach Wieluńskiego Domu Kultury odbywać się będą Pierwsze Wieluńskie Warsztaty Wielkanocne „LUDOMANIAK”. W czwartek 17 marca zaplanowano zajęcia ceramiczne, wycinankę, lukrowanie ciast, ozdabianie gęsich jaj oraz dekoracje stołów świątecznych.

W zajęciach brać będą udział: niepełnosprawni, uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjum, dorośli oraz rodziny. Warsztaty potrwają od godz. 9.00 do 19.00. Drugi dzień warsztatów (piątek) rozpocznie się rozstrzygnięciem konkursu na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Występy zespołów ludowych zainauguruje występ zespołu Wieluńskiego Domu Kultury-  „Tadeusza Nic Nie Rusza”.

Tym razem zespół wystąpi z folkowym repertuarem. Po nich na scenie zaprezentuje się 15 kapel ludowych i zespołów ludowych z powiatu wieluńskiego.
Współorganizatorem imprezy jest Lokalna Grupa Działania „Ziemia Wieluńsko – Sieradzka”, która zaangażowała Koła Gospodyń Wiejskich w przygotowanie ciast świątecznych. Impreza potrwa od godz. 11.30 do 18.30.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl