Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELE CENNYCH INFORMACJI NA WYKŁADZIE [VIDEO]

Tym razem słuchacze Uniwersytetu III wieku zostali zaproszeni do Ośrodka Rehabilitacyjno- Adaptacyjnego prowadzonego przez Stowarzyszenie Integracyjne “Tacy Sami”. Obecnie ośrodek zatrudnia 24 terapeutów, którzy prowadzą zajęcia dla 80 niepełnosprawnych osób nie tylko z terenu naszego miasta, ale i spoza powiatu.

Placówka zamierza rozszerzyć działalność o zajęcia odpłatne specjalnie dla dzieci zdrowych, żeby umożliwić im naukę jazdy konnej  i zapewnić kontakt ze zwierzętami. Jednak ostatnim etapem rozbudowy ośrodka ma być hydroterapia.
Podczas zwiedzania ośrodka słuchacze dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o jego działalności.

Oglądali pracownie, w których prowadzone są zajęcia dla osób niepełnosprawnych oraz mieli możliwość zobaczyć, w jaki sposób przebiegają zajęcia terapeutyczne, a także porozmawiać z rodzicami, którzy ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi spędzają w ośrodku sporo czasu.

Stowarzyszenie “Tacy Sami” powstało 17 lat temu, natomiast budowa ośrodka przy ul. Traugutta trwała 8 lat. Jego misją jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Działalnia placówki są finansowane dzięki dotacjom, darowiznom oraz procentowi podatku.

Obszerna relacja z wizyty w Ośrodku Stowarzyszenia “Tacy Sami” w naszej stacji do zobaczenia już w najbliższy weekend w magazynie Kulturalna TVK.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl