Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZŁOŻĄ ZAŻALENIE NA DECYZJĘ KURATORA [VIDEO]

Na styczniowej sesji Rady Powiatu samorządowcy podjęli uchwałę w sprawie wyłączenia ze struktur ZS Specjalnych Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej, która miała zostać zlikwidowana 31 sierpnia tego roku. Młodzież z zawodówki miałaby od nowego roku szkolnego uczęszczać na zajęcia do ZSZ działającej w ZS nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu.

ZS Specjalnych niestety z roku na rok ma coraz mniejszą liczbę uczniów, a  i atmosfera wokół placówki jest ostatnio niezbyt dobra. Na likwidację szkoły nie ma jednak zgody. Kto się nie zgadza? Łódzki wojewódzki kurator oświaty. Poinformował o tym na sesji Zenon Kołodziej- naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sporu i Turystyki.

Jak zapowiedzial Andrzej Stępień, wieluńskie starostwo złoży na tę decyzję zażalenie do ministra edukacji. Do zażalenia dołączona zostanie opinia oraz pismo rodziców, którzy generalnie są za zmianami zaproponowanymi przez organ prowadzący.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl