Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

EDUKACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE [VIDEO]

Siódma już edycja Targów Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych okazała się zarazem pierwszą dla LO z Nadodrzańskiej. Ogólniak po raz pierwszy został bowiem oficjalnym organizatorem imprezy. Za kilka poprzednich targów odpowiadała wieluńska filia Społecznej Akademii Nauk, ale tej uczelni nie ma już w krajobrazie Wielunia, stąd zmiana organizatora.

Szkoda, bo w tej chwili praktycznie nie ma już w naszym mieście oddziału żadniej wyższej uczelni. Targi, które w dużej mierze są swoistą giełdą edukacji promują naturalnie ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi w późniejszym efekcie do wyboru zawodu. Okazuje się, że młodzież ze szkół srednich już w pierwszej klasie myśli o studiach wyższych.

Ten coraz częściej występujący trend potwierdza również dyrektor I LO Zbigniew Wiśniewski. Uczniowie szkół średnich z Wielunia najchętniej studiują we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Ale z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się też uczelnie opolskie, stąd nie dziwi obecność na targach Uniwersytetu i Politechniki Opolskiej.

Przyszli studenci tradycyjnie wybieraja też szkoły znajdujące się znacznie bliżej od Wielunia. Ciekawą ofertę edukacji także dla dorowsłych zaprezentowało Centrum Nauki i Biznesu z Sieradza.

Młodzież z zainteresowaniem słuchała tego co mieli do zaoferowania przedstawiciele uczelni. Zbierali foldery reklamowe, ulotki, ale też prowadzili bezpośrednie rozmowy. Nie brakowało również  specjalnych prezentacji, choćby elektroniki czy makijażu.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl