Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONKRETNE DECYZJE? JESZCZE NIE TERAZ [VIDEO]

Po raz kolejny powróciła kwestia przekazania wieluńskiego szpitala pod zarząd województwa łódzkiego. Pomysł zainicjowany przez wieluńskiego starostę cały czas jest w toku. Ale czy w ogóle coś z tego będzie? Bo prace trwają, zespoły pracują i tak już od ponad pół roku. Na ostatniej sesji Rady Powiatu dopytywał się o to w szczególności radny Waldemar Kluska.

W trakcie ubiegłorocznej kampanii wyborczej podczas wizyty zarządu województwa łódzkiego w Wieluniu, któremu przewodził marszałek Witold Stępień, obszernie choć mało konkretnie mówiono o pomyśle przekazania wieluńskiej lecznicy pod zarząd województwa. Sprawę po raz kolejny skomentował włodarz powiatu wieluńskiego.

Starosta Andrzej Stępień bardzo by chciał mieć dobre wiadomości w tej kwestii, ale na razie nie ma, choć dokumentacja wieluńskiego szpitala już od dawna znajduje się u marszałka Stępnia. Czy zatem przekazanie szpitala pod zarząd województwa było tylko „kiełbasą wyborczą”? Niewykluczone.

Podobno zarząd województwa łódzkiego zajmuje się teraz zmianami własnościowymi w powiatowym szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli tam prace zostaną zakończone pomyślnie, przyjdzie czas na Wieluń. I to na razie jedyny konkret w sprawie.   

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl