Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOSKONAŁA ZABAWA CZY POMYSŁ NA ŻYCIE? [VIDEO]

W IX już odsłonie Konkursu Tańca Nowoczesnego „Wieluński Dance” wzięlo udział prawie 300 uczestników. Tancerze zostali podzieleni na dwie kategorie: solową oraz formacje, które liczyły od kilku do kilkunastu osób. Niestety ranga imprezy z roku na rok jest coraz mniejsza. Dlaczego?

Wieluński Dance 2016 pokazał wyraźnie, że w głównej mierze do Wielunia przyjeżdżają dzieci dla których taniec to na razie zabawa. Starsi soliści, osoby wiążące z taką sztuką wyrazu swoją przyszłość są w zdecydowanej mniejszości.

A w tym roku na głównej tafi wieluńskiej hali sportowej swoje umiejętności pokazali reprezentanci Wielunia, Kalisza, Sieradza, Ostrowa, Zduńskiej Woli, Zgierza, Strykowa, Odolanowa, Praszki, Łodzi, Mokrska, Pajęczna i Błaszek.

Ponadto wyszczególniono kategorie: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat i 16-20 lat. Podczas prezentacji tancerze dawali z siebie dosłownie wszystko. Efekty końcowe poprzedzone rzecz jasna długimi i wyczerpującymi treningami robiły wrażenie na wszystkich uczestnikach tej tanecznej imprezy.

Podobnie jak w latach poprzednich tak i teraz popisy mlodych tancerzy oceniało profesjonalne jury. W tym roku w jego skład weszli: choreograf sceniczny - wielunianka Maria Nosal, Paweł Michno choreograf z programu „You can dance”, Jakub „Frycek” Frydrychewicz finalista siódmej edycji programu „You can dance” oraz Tomasz Dudek, wszechstronny tancerz i choreograf.

W tegorocznej edycji imprezy udało się nawet wyłonić osobowość tanaczną. Na taki tytuł zasłużył Maksymilian Graczyk, który zresztą nie ukrywał  z tego powodu ogromnej radości. Nagrodą dla laureatów trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii i grupie wiekowej były warsztaty taneczne z jurorem Jakubem Frydrychewiczem.

Odbędą się one w dniach 9 - 10 kwietnia 2016 roku. Tak naprawdę nie było jednak przegranych, bo impreza była świetna zabawą, a każdy uczestnik mógł zdobyć dzięki temu nowe doświadczenie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl