Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

APTEKA, PORADNIA GERIATRYCZNA, A MOŻE REZONANS? [VIDEO]

SP ZOZ w dalszym ciągu nie ma dobrej passy. Na ostatniej sesji Rady Powiatu samorządowcy niemal wytykali palcem dyrektor lecznicy wiele rzeczy, które praktycznie natychmiast trzeba poprawić. Brak pieniędzy na inwestycje, coraz mniej lekarzy i coraz większa konkurencja ze strony prywatnych przychodni medycznych- to zaledwie kilka przykładów.

Radni zwracali również uwagę na szereg innych usług o które mógłby wzbogacić się szpital. Czy w lecznicy nie powinno być apteki, medycyny pracy, poradni geriatrycznej albo rezonansu magnetycznego? Okazuje się, że ten ostatni ma już jedna z prywatnych przychodni.

I choć to bardzo kosztowna inwestycja, jest w tej chwili niemal w zasięgu ręki. Ale niestety nie w szpitalu, choć to jego pacjenci trafiają na rezonans do prywatnej przychodni.  Dlaczego tak się dzieje? Nie ma co ukrywać, że coraz więcej zabiegów niedostępnych w szpitalu można wykonać w prywatnych przychodniach. Na umowę z NFZ.

Czy zatem lecznica nie przesypia sprawy? Dociekał jeden z radnych. Padło też konkretne pytanie o koszt zabiegów tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym. W trakcie sesji mówiono także o kontrakcie i planie finansowym SP ZOZ w Wieluniu na 2016 rok.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl