Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIĘKNE I BESTIE NA UNIWERSYTECIE [VIDEO]

Wykład o kobietach, ale nie tylko dla kobiet zaplanowano na Uniwersytecie III Wieku z okazji Dnia Kobiet, święta obchodzonego na całym świecie. Prelekcja, która na tę okoliczność wygłosiła dr Bożena Rabikowska składała się z trzech części.

Spotkanie traktowało o dwóch pięknych umysłem i duchem kobietach, Marii Skłodowskiej- Curie, uhonorowanej nagrodą Nobla za osiągnięcia naukowe i Cornelii Wilhelminie Baltussen z Drel w Holandii. Po niezwykle poruszającej opowieści, przy której łza kręciła się w oku, przyszedł czas na wstrzącającą historię o kobietach bestiach.

Mowa była o potwornych morderczyniach, które torturowały więźniów w obozach zagłady, Irmie Grese i Julii Brystiger. Jednak wykład zakończył się pozytywnym akcentem, gdzie wspomniano jeszcze wiele innych pięknych i szlachetnych kobiet, m. in. Irenę Sendlerową.

Słuchacze nagrodzili wykład owacją na stojąco. Na obszerną relację z tego wydarzenia zapraszamy do Kulturalnej TVK w najbliższy weekend.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl