Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWE PROJEKTY, INTERESUJĄCE PRAKTYKI [VIDEO]

W ZS nr 3 im. Mikołaja Kopernika podczas konferencji "Upowszechnianie rezultatów projektu mobilności edukacyjnej. Europa Kształci Zawodowo" podsumowano program „Erasmus +". Spotkanie zgromadziło młodzież biorącą udział w projekcie, nauczycieli , gości z innych szkół z terenu wieluńskiego i przedstawicieli zarządu powiatu.

Aspekty pracy związane z realizacją projektu przedstawiali jego koordynatorzy: Marek Prokopowicz i Anna Jasińska – Olejnik. Podczas konferencji podsumowano trzytygodniowy pobyt w Niemczech dziesięcioosobowej  grupy  młodzieży, uczącej się  w zawodzie fryzjer.

Mówiono też o  specyfice czterotygodniowych praktyk dla  trzydziestu pięciu uczniów technikum oraz zaprezentowano inne możliwości współpracy z partnerami zagranicznymi.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl