Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„LADY D.” DLA ELŻBIETY CABAN

Znana nie tylko w Wieluniu prezes stowarzyszenia „Po Prostu Żyj” oraz pomysłodawczyni Powiatowego Dnia Walki z Rakiem zdobyła pierwsze miejsce w konkursie „Lady D.”, czyli Lady Disabled- Dama Niepełnosprawna. Gala wręczenia nagród odbyła się 19 maja w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Elżbieta Caban tytuł „LADY D” 2015 otrzymała w kategorii „Życie Społeczne”.
Wyróżnienie Lady D. kojarzone jest również ze zmarłą tragicznie księżną Walii Dianą, znaną z działalności charytatywnej, m.in. na rzecz osób niepełnosprawnych. Sam konkurs organizowany jest od 2002 r. przez Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Parlamentarną Grupę Kobiet

Jego celem było w szczególności uhonorowanie niepełnosprawnych kobiet, zamieszkałych na stałe na terenie województwa łódzkiego, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich postaw. Konkurs „Lady D.” im. Krystyny Bochenek ma wymiar ogólnopolski. W tym roku został zorganizowany etap wojewódzki w Łodzi.

Laureatki konkursu wybierane były przez kapitułę, w skład której wchodzili przedstawiciele  administracji rządowej, samorządowej, organizacji pozarządowych oraz biznesu. Elżbieta Caban swoimi dotychczasowymi osiągnięciami doskonale wpisała się w kategorię „Życie Zawodowe”. Jest ona przeznaczona dla kobiet pracujących zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych.

Z każdej kategorii wybrana została jedna laureatka, która przechodzi do kolejnego etapu konkursu na szczeblu krajowym. Honorowy patronat nad konkursem na etapie wojewódzkim objęli:  Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień i Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl