Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O GOŚCINNOŚCI, BIESIADOWANIU I GRUZIŃSKIEJ KUCHNI [VIDEO]

Niezwykle interesujące okazało się spotkanie z Marcinem Mellerem,  znanym dziennikarzem i autorem książek, jakie odbyło się  miejskiej książnicy z okazji “Tygodnia Bibliotek”. Marcin Meller z sentymentem wspominał swoją pierwszą bibliotekę.

Podczas spotkania dziennikarz opowiadał o swojej książce napisanej wspólnie z żoną Anną Dziewit- Meller w 2011 r. “Gaumardżos! Opowieści z Gruzji.” Autor w bardzo interesujący sposób dzielił się wiedzą, wrażeniami i emocjami. Sporo uwagi w swoich opowieściach poświęcił gruzińskiej kuchni i gościnności, zwłaszcza biesiadowaniu i wpisanej w krajobraz kulturze picia wina.

W trakcie prelekcji słuchacze mogli podziwiać piękne zdjęcia wykonane podczas licznych wyjazdów dziennikarza do Gruzji. Jednak pierwszy wyjazd Marcina Mellera do Gruzji nie był przyjemny i bezpieczny.

W 1992 r. wyjechał jako korespondent do kraju, w którym toczyła się wojna. Miał wtedy 24 lata. Na obszerną relację ze spotkania i wywiad z Marcinem Mellerem zapraszamy do Kulturalnej TVK już za tydzień.
4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl