Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z MELANIĄ KAPELUSZ W ROLI GŁÓWNEJ [VIDEO]

W ramach  Tygodnia Bibliotek w MiG Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Melanią Kapelusz, autorką książek dla dzieci, która z wykształcenia jest prawnikiem. Melania Kapelusz jest autorką dwutomowego  cyklu książek o przygodach rezolutnej Kingi, “Kinga i co z niej wyrośnie” oraz  “Kinga i jak ją rozgryźć”.

Ponadto Melania Kapelusz wspólnie ze Świerszczykiem, tytułowym bohaterem , pisze jego pamiętnik, który ukazuje się co dwa tygodnie na łamach pisma dla dzieci. Podczas spotkania w bibliotece dzieci wysłuchały kilku opowiadań “Koty, czyli historie z pewnego podwórka” oraz “Krasnoludki”, a także “Z pamiętnika pewnego Świerszczyka”.

Pisarka rozmawiała z dziećmi o bohaterach swoich książek, opowiadała o swojej pracy i korzyściach płynących z czytania. Na zakończenie dzieci ustawiły się w kolejce po książki z autografem Melanii Kapelusz.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl