Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GOTOWANIE W WDK I NA EKRANIE TVK [VIDEO]

Kulinarne wariacje i inne inspiracje to tytuł przedostatniego już spotkania słuchaczy Uniwersytetu III wieku w tym roku akademickim. Zanim jednak rozpoczęło się  prawdziwe gotowanie można było sporo dowiedzieć się o kuchni włoskiej, dlaczego jest wyjątkowa, a także o tym, jak powinna być wyposażona kuchnia.

Mówiono bowiem o sprzęcie i naczyniach, które są niezbędne, by dobrze gotować. A mówił o tym zaproszony na spotkanie Przemysław Banaś, nauczyciel przedmiotów gastronomicznych w ZS Nr 1, który doświadczenie zawodowe zdobywał m. in . we Włoszech.

W przygotowaniu włoskiej potrawy w niecodziennych warunkach i scenerii w sali WDK pomagali swojemu nauczycielowi uczniowie szkoły gastronomicznej, którzy opowiadali o  nauce i pracy na warsztatach.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl