Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LOKOMOTYWĄ DO BIBLIOTEKI [VIDEO]

Biblioteka Powiatowa również co roku aktywnie organizuje “Tydzień Bibliotek”. Tym razem zaprosiła mieszkańców naszego miasta do wspólnego czytania pod chmurką w Parku Żwirki I Wigury. Ławki i trawniki w parku miejskim zajęte były przez czytającą młodzież z wieluńskich szkół.

Niektórzy nawet postanowili przebrać się dla zabawy. Okazało się, że młodzież lubi czytać, chętnie odwiedza biblioteki i dzieli się swoimi wrażeniami. Nauczyciele wieluńskich szkół również chętnie włączyli się do akcji “Wybieram bibliotekę”.

Do czytającej w parku młodzieży dołączyła grupa przedszkolaków. Choć sami jeszcze nie czytają, lubią oglądać książki i znają niektóre litery. Z miejskiego parku młodzież z książkami udała się na Plac Legionów, gdzie przybył z ul. Kaliskiej wesoły happening “Lokomotywą do biblioteki”.

Akcja na Placu Legionów zakończyła się wspólnym zdjęciem, na którym młodzież , dorośli i dzieci trzymając nad głowami książki utworzyli napis CZYTAMY. W akcji zorganizowanej przez Bibliotekę Powiatową uczestniczyli uczniowie z Sejmiku Młodzieży Szkół  Ponadgimnazjalnych, Międzyszkolnej Bursy,  II LO,  ze szkół katolickich,  i ZS nr 3.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl