Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DLA KOGO MEDAL POZNEROWICZA I ZASŁUŻONEGO DLA ZIEMI WIELUŃSKIEJ [VIDEO]

Celem ustanowienia Medalu jest uhonorowanie ludzi związanych z Wieluniem swoją działalnością na rzecz rozwoju miasta i jego promocji a także przypomnienie osoby Stanisława Poznerowicza - człowieka, który za swoją aktywność otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Tym razem medalem Stanisława Poznerowicza zostanie odznaczony ojciec Jakub Kubica- 85 letni dziś franciszkanin z zakonu Ojców Franciszkanów w Wieluniu. Na sesji był czas, aby w krótkich słowach przypomnieć sylwetkę zakonnika. Radni naturalnie podjęli wspomnianą uchwałę 14 glosami za przy trzech wstrzymujących się.

Z kolei radni powiatowi na ostatnim posiedzeniu zdecydowali komu zostanie w tym roku przyznany medal Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej. Czekają nas zatem miłe uroczystości związane z wręczeniem wspomnianych medali.  A zasłużonych postaci dla naszego miasta i powiatu nie brakuje.

Nie powinno być zatem problemu z ich wytypowaniem do kolejnych edycji. Jan Kępiński zasugerował na przykład, aby medalem Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej wyróżnić niedawno zmarłego kompozytora i zarazem popularyzatora kultury ludowej naszego regionu Marka Derę. To bardzo dobry pomysł.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl