Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RADNI MIEJSCY O PRZEBUDOWIE SYRENY [VIDEO]

Była to już druga tak obszerna dyskusja radnych miejskich na temat przebudowy kina Syrena. To wszystko przypominamy w kontekście upublicznionego przez włodarza miasta audytu w WDK w głównej mierze dotyczącego właśnie przebudowy kina.

Przechadzając się z naszą kamerą po kinie możemy stwierdzić, że tzw. zaplecze administracyjno- dydaktyczno- biorowe jest praktycznie gotowe. Tak prezentuje się główny hol obiektu w którym będzie szatnia, małe zaplecze gastronomiczne i pomieszczenie do sprzedaży biletów. Jest też winda, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i bardzo dużo toalet rozmieszczonych po całym obiekcie.

Pomieszczenia w większości są już wysprzątane i gotowe do pracy. W obiekcie jest też sala muzyczna ze studiem nagrań i mała sala kinowa, też praktycznie gotowa, choć bez wyposażenia i foteli. A co z główną salą kina?  Choć widać już wyraźny zarys widowni, balkonu, sceny i orkiestronu, jest do zrobienia jeszcze mnóstwo rzeczy.

Firma, która przebudowuje główną salę ustąpi teraz pola innej, która zajmie się instalacją całego zaplecza sceny, łącznie z jej mechaniką, całą infrastrukturą techniczną i oświetleniem. Dopiero po tym ponownie ruszą prace zwiazane z dokończeniem przebudowy głównej sali i jej wyposażenia m.in. w fotele.

Na pytania radnych na sesji odpowiadali burmistrz Wielunia Paweł Okrasa oraz wicedyrektor WDK Sylwia Kniazińska. Dyskusję radnych o kinie pokazujemy w ten weekend na antenie TVK WSM w całości w Temacie Tygodnia- drugiej odsłonie programu. W trakcie jej trwania będziemy też pokazywać najnowsze zdjęcia wnętrza obiektu.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl