Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MECZ OSTATNIEJ KOLEJKI [VIDEO]

W ostatniej kolejce MKS pokonał w Sierpcu tamtejszego Mazura 27:23, zapewniając sobie tym samym wicemistrzostwo 3. grupy i prawo gry w barażach o 1. ligę. W całym meczu wielunianie pozwolili rywalom tylko trzy razy wyjść na prowadzenie: na samym początku 1:0 i 2:1 oraz 17:16 kwadrans przed końcem.

Zważywszy, że MKS urządzała nawet 6-bramkowa porażka, nawet przy tym ostatnim wyniku trudno było mówić o jakimkolwiek zagrożeniu. Poza tym w końcówce goście zdobyli 3 bramki z rzędu i rozwiali marzenia sierpczan o zdobyczy punktowej w tym spotkaniu.

W meczu ostatniej kolejki wszyscy wielunianie zasłużyli na słowa uznania, ale trzeba uczciwie dodać, że o sukces byłoby o wiele trudniej, gdyby nie znakomita postawa w bramce Andrzeja Walocha, który od poczatku rundy rewanżówej imponuje równą wysoką formą.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl