Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPEWNIĄ TRANSPORT DO PODDĘBIC

Zachęcamy wszystkich miłośników biegania do zapisywania się na zaprzyjaźniony Bieg Bez Barier, który odbędzie się 31 maja w Poddębicach. Gmina Wieluń zapewnia transport z Wielunia do Poddębic i z powrotem w dniu biegu dla grupy 50 osób.

Wszystkim chętnym z Gminy Wieluń, którzy zarejestrują się przez stronę biegbezbarier.pl (bez dokonywania opłaty wpisowej), a następnie zgłoszą się drogą emailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. organizatorzy biegu gwarantują 50 % zniżki na opłatę wpisową. Wpisowe płatne w dniu biegu. Termin zgłaszania się do Urzędu Miejskiego mija 12 maja 2015 roku.

 

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl