Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O DROGACH, BEZROBOCIU I PODZIALE ŚRODKÓW PFRON [VIDEO]

Radni powiatowi, podobnie jak ich koledzy z Rady Miejskiej na ostatnim posiedzeniu także zajmowali się sprawami modernizacji dróg. Z oczywistych względów przyglądali się jednak baczniej temu, co dzieje się na drogach powiatowych. A trochę się dzieje.

Sprawę zdominowała kwestia ulicy Jagiełły w podwieluńskiej cukrowni, szlaku systetamtycznie rozjeżdżanego i niszczonego m.in. przez ciężkie auta kursujące do firmy produkującej asfalt właśnie w byłej cukrowni. W dalszej części obrad mówiono także o podziale środków PFRON przypadających na teren powiatu wieluńskiego w 2015 roku.

Najpierw w kontekście działań Powiatowego Urzędu Pracy. Pytania o podział środków z PFRON skierowano także do PCPR w Wieluniu. Radni na posiedzeniu zatwierdzili też uchwałę w sprawie Powołania Rady Społecznej SP ZOZ w Wieluniu. Kto wszedł w jej skład?

Roman Burchaciński, przewodniczący, osoba wyznaczona przez starostę wieluńskiego, Agnieszka Łukomska – Dulaj, przedstawiciel wojewody łódzkiego, Karol Idasiak, Ryszard Kabała, Dariusz Leman, Mieczysław Majcher, Krystyna Miśkiewicz, Maria Nowaczyk, Barbara Puczkowska, przedstawiciele wskazani przez Radę Powiatu w Wieluniu.

Rada społeczna wieluńskiego szpitala została wybrana na kadencję 2015- 2019.4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl