Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MILION ZŁOTYCH NA REMONT SIERADZKIEJ [VIDEO]

Pytania radnych związane z modernizacjami lokalnych, krajowych i wojewódzkich szlaków niekiedy były dość szczegółowe i dotyczyły nawet malych, ale ważnych inwestycji. Czy jednak na wszystko starczy pieniędzy?

Wszak już w ubiegłym roku jasno dano nam do zrozumienia, że w związku z budową obwodnicy Wielunia nie ma co liczyć na duże remonty na tych właśnie szlakach. Cuda się jednak zdarzają. I o tym powiedział na sesji kierownik wieluńskiego rejonu GDDKiA w Łodzi Bogusław Orzeł.

Znalazły się bowiem extra pieniądze, zaoszczędzone z zimowej akcji, które dostanie m.in. rejon wieluński. Na co? Na remont ulicy Sieradzkiej. Na remont tego ważnego szlaku komunikacyjnego przeznaczono w sumie niemałe pieniądze, bo prawie milion złotych. Remont więc będzie, ale będą tez utrudnienia z nim związane. Radni pytali też o drogi powiatowe.  

Jan Kępiński dopytywał się m.in. o inwestycje na ul. Przemysłowej i Fabrycznej. Zwrócił tez uwagę na natychmiastową potrzebę wymiany starego chodnika znajdującego się tuż przy szpitalu. Samorządowcy chwalili też niedawno zakończony remont ostatniego odcinka ul. POW wraz przejazdem kolejowym. Dopytywali się jednak o budowę chodnika w stronę domów socjalnych, czy zainstalowanie dodatkowego oświetlenia.

A co z drogami wojewódzkimi? O te szlaki też były pytania, choć nie było na sesji zarządcy tychże szlaków. Pytania zostały przekazane zarządcy, który jednak dzień później obecny był na sesji rady powiatu i udzielał obszernych informacji także o tych sprawach.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl