Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z PRZYJEMNOŚCIĄ I SPORTOWYM ZACIĘCIEM [VIDEO]

Już po raz szósty rozegrano Mistrzostwa Nordic Walking Regionu Wieluńskiego. W 8-kilometrową trasę wyruszyło 80 zawodników. Kolejny raz start i metę zawodów zorganizowano przy szkole w Gaszynie.

Trasa biegła przez okolice Gaszyna i Rychłowic. Oprócz mieszkańców regionu wieluńskiego, w biegu z kijkami wzięli udział zawodnicy z Łodzi, Czeladzi, Lublińca, Częstochowy. Najmłodsi pokonali dystans 500 metrów, zaś uczniowie klas IV-VI maszerowali na długości kilometra.

Sportową majówkę zakończyła ceremonia dekoracji najlepszych zawodników, było też losowanie upominków. Wśród najmłodszych- na dystansie 500 metrów zwyciężyła Kinga Więcław, a rywalizację dzieci starszych na 1 kiolmetr wygrał Marcel Musiał (oboje z Gaszyna).

W najbardziej prestiżowej kategorii triumfował natomiast Bogdan Cyrus (Silesia Nordic Team), który wyprzedził jednego z najstarszych uczestników imprezy – 54-letniego Krzysztofa Skibę (Polkowice-Sieroszowice) i młodszego o 35 lat Michała Osińskiego (Forever Young Łódź).

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl