Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

URODZINOWE GRATULACJE I CIEKAWY WYKŁAD [VIDEO]

Kolejne spotkanie w Klubie Historycznym im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” rozpoczęło się od miłego akcentu. Za całokształt dokonań jak również wspieranie od lat idei klubu został wyróżniony Henryk Strózik- do grudnia ubiegłego roku prezes zarządu koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Warto też zauważyć, że pan Henryk pomimo skończonych 90-lat w dalszym ciągu jest bardzo aktywny, uczestniczy w życiu miasta i różnego rodzaju uroczystościach patriotycznych. W dalszej części spotkania zebrani goście wysluchali już kolejnego wykładu.

Tym razem traktował on o Narodowych Siłach Zbrojnych. Wygłosił go zaproszony do Wielunia Zbigniew Natkański- absolwent Instytutu Historii UŁ, Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia WiN w Łodzi. Prelekcję poprzedziła projekcja specjalnego filmu o Narodowych Siłach Zbrojnych zrealizaowanego w 1992 roku dla TVP.

Przypomnijmy, że idea stworzenia Klubów Historycznych im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” zrodziła się w 2002 r. w Warszawie i jest efektem współpracy Instytutu Pamięci Narodowej i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl